FANDOM


Foltest2.ogg(plik dźwiękowy Ogg Vorbis, długość 5,3 s, 114 kbps)
Red copyright

Ten plik pochodzi z chronionej prawami autorskimi gry. Prawa należą do producenta gry. Jego użycie kwalifikuje się pod zasady dozwolonego użytku według prawa Stanów Zjednoczonych.

Poniższa treść pochodzi z oficjalnych stron CD Projekt RED:

Własność Gwinta. Gwint, w tym (lecz nie wyłącznie) jego elementy wizualne, postacie, fabuła, przedmioty, muzyka, szata graficzna, oprogramowanie, interfejs użytkownika, wygląd, mechanika gry, gameplay, audio, wideo, tekst, układ graficzny, bazy danych, dane, wszelka inna treść oraz Prawa Własności Intelektualnej (zdefiniowane poniżej), a także inne przysługujące zgodnie z prawem prawa do ich wykorzystania, są własnością CD PROJEKT RED lub też są przedmiotem licencji udzielonej CD PROJEKT RED przez osoby trzecie. O ile nie wskazano inaczej w niniejszej Umowie, wszystkie prawa do Gwinta są zastrzeżone. Nie udzielamy pozwolenia na korzystanie z jakiejkolwiek części Gwinta w inny sposób niż dozwolony na mocy niniejszej Umowy. Na mocy niniejszej Umowy nie przenosimy na Ciebie żadnych praw lub korzyści.

Możesz zrobić co chcesz (w granicach rozsądku i jeśli jest to zgodne z tymi Zasadami). Oto kilka przykładów: (...) Stworzenie strony społecznościowej, strony fanowskiej, bądź grupy dyskusyjnej dotyczącej Gwinta.

Biorąc pod uwagę powyższe uważamy, że plik może zostać wykorzystany na tej stronie zgodnie z zasadami dozwolonego użytku według prawa Stanów Zjednoczonych, ponieważ:

  • Dany plik zostaje użyty w celach informacyjnych.
  • Jego użycie nie ogranicza możliwości zarobkowych właściciela, a strona nie pobiera za to żadnych korzyści materialnych.
  • Gwint Wiki można zaklasyfikować jako stronę społecznościową i stronę fanowską dotyczącą Gwinta.

Wykorzystanie na stronach
z

  • Król Foltest

    Foltest jest kartą dowódcy w frakcji Królestwa Północy. Foltest – król Temerii. Syn Medella...

Historia pliku

Kliknij na datę/czas, aby zobaczyć, jak plik wyglądał w tym czasie.

Data i czasMiniaturaWymiaryUżytkownikOpis
aktualny21:37, sie 19, 2017
Miniatura wersji z 21:37, sie 19, 2017
5,3 s (74 KB)DeXart (tablicaedycje)