FANDOM


 
(Nie pokazano 1 wersji utworzonej przez jednego użytkownika)
Linia 1: Linia 1:
{{#invoke:Karta|infobox}}
+
{{Karta}}
 
'''Schirrú''' – legendarna karta w frakcji [[Scoia'tael]].
 
'''Schirrú''' – legendarna karta w frakcji [[Scoia'tael]].
   
 
== Historia ==
 
== Historia ==
Półelf, który służył Vilgefortzowi po tym jak ten wpłacił za niego kaucje w Drakneborgu. Okrutny i bezwzględny. Miał kontrakt na zabicie Geralta. To on dostarczył Vilgefortz'owi Fałszywą Cirillę. Ginie spalony przez druidów w Wiklinowej Babie.
+
Półelf a także najemnik i morderca. Czekał na wyrok w Drakenborgu, skąd wyszedł dzięki interwencji [[Vilgefortz|Vilgefortza]]. W zamian Schirru służył mu jak specjalista od mokrej roboty. Na jego zlecenie zabił Codringhera i Fenna a także dostarczył czarodziejowi [[Fałszywa Cirilla|Fałszywą Cirillę]]. Niedługo później, ponownie na rozkaz Vilgefortza, organizuje zasadzkę na Wiedźmińską Drużynę, ale zostaje złapany przez druidów i spalony w Wiklinowej Babie.
 
{{Historia}}
 
{{Historia}}
   

Aktualna wersja na dzień 13:43, mar 2, 2019

Schirrú – legendarna karta w frakcji Scoia'tael.

Historia Edytuj

Półelf a także najemnik i morderca. Czekał na wyrok w Drakenborgu, skąd wyszedł dzięki interwencji Vilgefortza. W zamian Schirru służył mu jak specjalista od mokrej roboty. Na jego zlecenie zabił Codringhera i Fenna a także dostarczył czarodziejowi Fałszywą Cirillę. Niedługo później, ponownie na rozkaz Vilgefortza, organizuje zasadzkę na Wiedźmińską Drużynę, ale zostaje złapany przez druidów i spalony w Wiklinowej Babie.

Cytaty Edytuj

Przy wystawieniu karty

Ciekawostki Edytuj

  • Na ilustracji karty widnieje moment w którym Schirru podpala biuro Codringhera i Fenna w Dorian.
  • Zdolność Schirru może być nawiązaniem do tego że podpalił biuro Codringhera i Fenna w Dorian, lub też do tego że sam zginął spalony w Wiklinowej Babie.
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.