FANDOM


Otwarta Beta 11
Otwarta Beta 12
Otwarta Beta 13
Otwarta Beta 1
Otwarta Beta 14

NAJWAŻNIEJSZE ZMIANY
I NOWOŚCI W PUBLICZNEJ BECIE

NOWE KARTY ORAZ ICH ANIMOWANE WERSJE

Otwarta Beta 2

Wraz z Publiczną Betą wprowadziliśmy do gry ponad 20 nowych kart, a także animowane wersje dla wszystkich kart w grze. Dodaliśmy też nowy składnik służący do ich tworzenia — Pył Meteorytowy. Więcej na ten temat dowiecie się z naszego materiału filmowego.


LIDERZY WKRACZAJĄ NA POLE BITWY

Liderzy wszystkich frakcji otrzymali nowe umiejętności. Od teraz każdy z nich jest również kartą, która może zostać zagrana na planszę.

Otwarta Beta 6

NOWE TALIE STARTOWE

Talie startowe wszystkich frakcji zostały wzmocnione — każda z nich posiada 4 złote i 6 srebrnych kart, dzięki czemu gracze mają więcej możliwości taktycznych.

Otwarta Beta 4

WYZWANIA

Wyzwania to nowy tryb, który pozwala lepiej poznać zasady GWINTA, rozwijać umiejętności oraz zobaczyć, jak tworzyć efektowne zagrania. Za ukończenie każdego wyzwania czeka nagroda, w tym karty liderów frakcji.


REORGANIZACJA KRÓLESTW PÓŁNOCY

Królestwa Północy dysponują zupełnie nową umiejętnością — Pancerz osłania jednostki przed obrażeniami, które normalnie zmniejszyłyby ich siłę. Co więcej, umiejętności większości kart Królestw Północy znacząco zmieniły się, dzięki czemu frakcja ta oferuje zupełnie nowy styl gry.

Otwarta Beta 5

ZMIANY W DZIAŁANIU KART POGODY

Jednostki objęte działaniem pogody teraz tracą punkty siły co turę. Jeżeli efekt pogody nie zostanie usunięty z rzędu na czas, jednostki nią dotknięte zostaną przeniesione na Cmentarz.

Otwarta Beta 6
Otwarta Beta 14

KONIEC ZAMKNIĘTEJ BETY
I NAGRODY ZA SEZON

Otwarta Beta 16

W związku z tym serwery GWINTA będą chwilowo niedostępne. Powiadomimy Cię, gdy rozpocznie się Publiczna Beta, ale już teraz chcielibyśmy podziękować wszystkim graczom za pomoc w testach. Oto nagrody, jakie dla Was przyszykowaliśmy.

NAGRODY ZA UDZIAŁ W ZAMKNIĘTEJ BECIE

Na starcie Publicznej Bety otrzymasz 2 Beczki z Kartami za każdych 5 poziomów doświadczenia i 2 Beczki z Kartami za każdą rangę zdobytą podczas zamkniętych testów GWINTA. Otrzymasz również dokładną liczbę Beczek kupioną przez Ciebie podczas Zamkniętej Bety, a także awatar z Geraltem (Wiedźmin 1) oraz tytuł Pioniera. No i nie zapomnij o animowanej wersji złotej karty Geralta — będzie czekać na Ciebie w kolekcji.

Otwarta Beta 8

NAGRODY ZA SEZON RANKINGOWY

Koniec Zamkniętej Bety zwieńczy bieżący sezon rozgrywki rankingowej. W zależności od rangi i pozycji w rankingach, w dowód uznania za osiągnięcia na polu bitwy, otrzymasz unikatowe tytuły oraz ramki dla awatarów.

Otwarta Beta 9
Otwarta Beta 14

GWINT NA PLAYSTATION 4

Wraz z Publiczną Betą, możliwość gry w GWINTA otrzymają również użytkownicy PlayStation 4! Daj znać swoim znajomym, że już wkrótce rzucisz im wyzwanie, dzięki wsparciu cross-play pomiędzy PS4 i PC.

Otwarta Beta 14

PREZENTACJA PUBLICZNEJ BETY

Więcej o nowościach i zmianach, które pojawią się w Publicznej Becie GWINTA możecie dowiedzieć się w naszej obszernej prezentacji.

Gwint - Publiczna Beta nadchodzi!

Gwint - Publiczna Beta nadchodzi!

Otwarta Beta 14

Pozdrawiamy,
zespół Gwinta

Otwarta Beta 10
Otwarta Beta 15
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.