FANDOM


(Bot dodaje stronę karty.)
 
 
(Nie pokazano 1 wersji utworzonej przez jednego użytkownika)
Linia 1: Linia 1:
{{#invoke:Karta|infobox}}
+
{{Karta}}
  +
  +
== Historia ==
  +
Córka [[Krwawy Baron|Krwawego Barona]] i [[Anna Stenger|Anny Stenger]]. Od młodości była żyła w atmosferze złych relacji między rodzicami. Wspierała swoją matkę i szczerze nienawidziła swojego ojca, który pomimo dobrych chęci nie był wstanie wyjść z alkoholizmu.
  +
  +
Po ucieczce z Kasztelu we Wrońcach i porwaniu jej matki przez Wiedźmy z Krzywuchowych Moczarów, Tamara wstąpiła do Łowców Czarownic aby razem z nimi uratować Annę. Dołączyła do oddziału [[Graden|Gradena]], który osobiście poprowadził swoich ludzi aby uratować matkę Tamary. Dopiero po walce w Sierocińcu na Bagnach dziewczyna zrozumiała, że będzie musiała porzucić matkę aby spłacić dług wobec Łowców.

Aktualna wersja na dzień 11:18, wrz 29, 2019

Historia Edytuj

Córka Krwawego Barona i Anny Stenger. Od młodości była żyła w atmosferze złych relacji między rodzicami. Wspierała swoją matkę i szczerze nienawidziła swojego ojca, który pomimo dobrych chęci nie był wstanie wyjść z alkoholizmu.

Po ucieczce z Kasztelu we Wrońcach i porwaniu jej matki przez Wiedźmy z Krzywuchowych Moczarów, Tamara wstąpiła do Łowców Czarownic aby razem z nimi uratować Annę. Dołączyła do oddziału Gradena, który osobiście poprowadził swoich ludzi aby uratować matkę Tamary. Dopiero po walce w Sierocińcu na Bagnach dziewczyna zrozumiała, że będzie musiała porzucić matkę aby spłacić dług wobec Łowców.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.