FANDOM


 • Witam.

  Przepraszam ze przeszkadzam, ale chciałbym się dowiedzieć czemu cały fragment o Zdolności Archespora został usunięty z artykułu? Podałem rzetelne informacje a także podałem mocne i słabe strony tej zdolnosci i nie widze powodu dla którego zostało to usunięte.

  Pozdrawiam

    Wczytuję edytor...
  • Jakiś czas temu postanowiliśmy (chyba Cię o tym nie poinformowałem także przepraszam), że opisy umiejętności kart są zazwyczaj powtarzaniem informacji zawartych w infoboksie i nie są zbyt przydatne. Ponadto w przypadku zmian karty mielibyśmy podwójną robotę (poprawienie opisu w infoboksie i też w tej sekcji). Sądzę, że można tam umieścić jakieś informacje, jeżeli oficjalny opis jest błędny lub niedoprecyzowany, ale akurat ten Archespora dobrze tłumaczy działanie umiejętności.

   Pozdrawiam

     Wczytuję edytor...
  • Aha. To rzeczywiście nie zostałem poinformowany o tym. Teraz rozumiem. Tylko trzeba znowu edytować bo w iluś artykułąch dałem akapit Zdolność. mam się osobiscie zajać ich usunięciem czy nie?

   Pozdrawiam

     Wczytuję edytor...
  • Wyjątkowo to nikomu nie szkodzi także nie widzę sensu przeszukiwania artykułów i usuwania, bo to sporo roboty, natomiast jeżeli wypatrzysz to gdzieś podczas edycji to przy okazji możesz usunąć. Jeszcze raz przepraszam za tę sytuację.

     Wczytuję edytor...
  • Spoko. Nie ma problemu i nie mam pretensji. Po prostu chciałem wyjaśnić sytuacje. Jeśli przy okazji przeglądanai wiki, znajde cos takiego to usunę. Też sorry za tą ciut naciąganą historie Sklepa.

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
Daj okejkę tej wiadomości
Przyznano okejkę tej wiadomości!
Zobacz kto dał okejkę tej wiadomości
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.